2. SENBİR DANIŞMANLIK LTD.

Screen shot 2013-01-31 at 22.09.48Untitled-2
Hakan Senbir, marka danışmanı olarak çalışmaktadır. Danışmanlık hizmetlerini, strateji ve yaratıcılığı birlikte içeren, kendi yazdığı MUST adlı strateji planlama modeliyle vermektedir. Bu modelle kurum ve markalara stratejist olarak hizmet vermekte; sorunlarını tanımlamakta, strateji yazmakta, fikir ve projeler üretmektedir. İşini şöyle tanımlamaktadır: “Marka inşa etmek için gerekenleri belirleme, fikir bulma, uygulama ve ölçme işi.”

Ekran Resmi 2017-05-25 13.39.21

İletişim Bilgileri:
SENBİR DANIŞMANLIK LTD.
hakan@senbir.gs
Çağla 1, Karçiçeği 1, Zekeriyaköy, İstanbul.
Maslak, İstanbul.
Tel:  + 90 212 342 22 12
Blog : http://www.hakansenbir.com             Site: www.senbir.gs         SKYPE: hakan.senbir
http://www.twitter.com/hakansenbir     http://www.linkedin.com/hakansenbir

11 Comments Kendi yorumunu ekle

 1. gonul dogan dedi ki:

  Hakan selam…siteni şimdi inceledim detaydetay, gerçekten çok faydalı bilgiler var, süpersin…sevgiler gönül dogan

  1. HAKAN SENBİR dedi ki:

   Sağ ol Gönülcüm:)

 2. A.FARUK ŞENER dedi ki:

  Hakan Bey,
  Özellikle strateji üzerine yazdıklarınıza bayıldım. Strateji kitabınızı kitapçılarda bulamıyorum. İdefix’te de yok. kitabınızı nasıl temin edebilirim. A.Faruk Şener

  1. HAKAN SENBİR dedi ki:

   Faruk Bey merhaba, baskısı tükendi. Şimdilik OKUYANUS yayınlarını arayarak temin edebilirsiniz. Yayınevinde olması gerek.

 3. Murat Gafuroğlu dedi ki:

  Özellikle son zamanlarda kulağımıza çok sık çalınan bir kelime oldu “STRATEJİ”. Popüler bir deyim oldu bir başka deyişle. Nedenini anlamak zor olmasa gerek çünkü; okumak, araştırmak ve sorgulamakla pek zaman kaybetmeyen! bir kitle için bu kelime ve öneminin henüz keşfedilmiş olması şaşırtıcı değil. Lafı fazla uzatmadan sitenizin “baş dönürücü” olduğunu kinaye etmek isterim:) Stanley Kubrick’in film yapmakla alakalı sözleri ve sizin, stratejinin, karmaşık bir kavram olarak ele alınmaması gerektiği ile ilgili yaklaşımınız meselenin özünü yansıtan ve benim de hemfikir olduğum noktadır. Sitenizin çalışmalarımda bana fikir verebilecek önemli kaynaklardan biri olacağını belirterek size teşekkür ediyorum Hakan Senbir. Saygılarımla… Murat Gafuroğlu

  1. HAKAN SENBİR dedi ki:

   Murat Bey, sözleriniz için çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Yorumlarınız benim için çok önemli. Sevgi ve saygılarımla, Hakan Senbir.

 4. Murat Gafuroğlu dedi ki:

  Tekrar merhaba Hakan Senbir. Uygun görürseniz sizinle paylaşmak istediğim ve öte yandan hala üzerinde çalıştığım bir model taslağını değerlendirmenize sunmak istiyorum. Saygılarımla… Murat Gafuroğlu. (Bu paylaşımın size özel olmasını ve bu sebeple beni yönlendirebileceğiniz kişisel bir iletişim adresi belirtmenizi rica ediyorum.)

  1. HAKAN SENBİR dedi ki:

   Murat Bey merhaba, model taslağın konusunu anlamadım ama tamamlanmamış olduğu için iş kurallarımız gereği görmemeyi tercih ederim. Meslek gereği fikir işi yaptığımız için zaman zaman benzer fikirler çıkabiliyor; sıkıntı olmaması adına göndermememiz daha doğru olur. Saygılarımla, Hakan Senbir

 5. Murat Gafuroğlu dedi ki:

  Anlıyorum Sayın Senbir ancak değerlendirmeniz bu genç arkadaşınız adına çok önemli olacaktı. Burada kişisel durumumdan bahsetmem uygun olmaz ama bir desteğe ihtiyacım vardı.

 6. HAKAN SENBİR dedi ki:

  Murat Bey anlıyorum sizi. Her zaman genç arkadaşlarımıza yardımcı olmaya gayret ederim. Ancak bu konu bizim sektörümüzde hassas bir konudur. Anlayışınız için teşekkür ederim.

 7. Murat Gafuroğlu dedi ki:

  Elbette Sn. Senbir İlginiz için teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s