Marka danışmanlığını yaptığım İLKO İLAÇ SANAYİ A.Ş.‘nin “Tıbbi Tanıtım ve Satış Temsilcisi Eğitimi” sonrasında İLKO Kurumsal Markası’nı Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Esra Sülün Hamaratlar ile beraber anlatmak üzere geçen hafta sonu Afyon Güral‘daydım.

Ekran Resmi 2013-09-18 16.28.32

Ekran Resmi 2013-09-16 19.23.15
İLKO İlaç, tıbbi tanıtım ve satış temsilcisi ekibini genişletmeye devam ediyor. Bu doğrultuda çalışmalarına devam eden İLKO İlaç, 31 Ağustos – 14 Eylül 2013 tarihleri arasında Ayfon’da düzenlediği “Tıbbi Tanıtım ve Satış Temsilcisi Eğitimi” sonunda, yeni ve dinamik tıbbi tanıtım ve satış temsilcilerini bünyesine kattı.
Her biri birer kurumsal marka yöneticisi gibi çalışacak temsilci arkadaşlarla bir araya gelerek, kökleri Türkiye’nin ikinci kuşak eczacılarından rahmetli Mustafa Öncel’e dayanan İLKO İlaç kurumsal markasının kültür kodlarını birlikte değerlendirdik; dünyadan ve Türkiye’den başarılı markalaştırma örneklerini ele aldık.
İLKO Ailesi’ne yeni katılan tüm dostlara başarılar dilerim. Zira Joseph Michelli’nin dediği gibi “Bir markanın değeri çalışanların toplam performansıdır.”

Ekran Resmi 2013-09-16 19.26.52

Posted by:HAKAN SENBİR

Marka Danışmanı & Stratejist

“Bir markanın değeri çalışanların toplam performansıdır.” (İLKO İLAÇ Sanayi A.Ş. Tıbbi Tanıtım ve Satış Temsilcisi Toplantısı/Afyon)” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s